AltcoinAnaliz

Ünlü Analist Umutlu Olduğu Altcoinleri Listeledi

Altcoinleri yakın merceğine alan analist, uzun vadede yükseliş beklentisini sürdürüyor.

‏‏‎Tanınmış kripto analisti Altcoin Sherpa, son tweetleriyle altcoin piyasası ile ilgili önemli tahminlerde bulundu.

Twitter’daki 170.000 takipçisine seslenen analistin yorumlarını sizin için derledik.

Algorand (ALGO) Nereye Gidiyor?

Akıllı sözleşme platformu Algorand‘ın (ALGO) mevcut değeri olan 0,81 dolardan neredeyse %60’lık bir yükseliş kaydedebileceğini belirten analist,

ALGO şimdiye kadar iyi görünüyor ve bu destek alanından uzaklaşmaya devam ediyor.

dedi.

Altcoin Sherpa ALGO’da kısa vadeli boğa olsa da Ethereum rakibinin hedefini 1.29 dolardan vurduktan sonra düşüş trendine devam etmesini bekliyor.

“LOOKS Dibe Vurma Sürecinde!”

Analistin yakın merceğine aldığı bir diğer altcoin ise LOOKS oldu. Altcoin Sherpa dibe vurma sürecinde olduğunu söylediği yeni Ethereum tabanlı NFT pazarı LooksRare (LOOKS) için

“Muhtemelen pozisyonumu 3 dolarda bozacağım. Şu an uzun vade tutup tutmama konusunda emin değilim. 1.80 dolar seviyesinde tutunursa LOOKS’a ekleme yapacağım.

Ethereum Yeni Yükselişlere Gebe Mi?

Lider altcoin Ethereum (ETH) ile ilgili de öngörülerde bulunan Altcoin Sherpa, ETH’nin hala ayı sezonu hareketleri yaptığı belirtti. Ancak Ethereum’un önemli bir direnç alanını devre dışı bırakması halinde bu gidişatı değiştireceğini de sözlerine ekleyen analist,

Ethereum için fikrimi değiştirmemi sağlayacak bir şey varsa o da 3.050 dolar seviyesinin kırılmasıdır. Bu noktada daha yüksek bir argümana ve ardından daha yüksek düşüklere sahip olursunuz. Sonuçta bu 3.300 dolarlık alan gerçekten kırılırsa gerçekten çok güçlü yükselişler görebiliriz.

dedi.

Öte yandan işaret ettiği bazı altcoinlere dikkat çeken analist, genel altcoin fiyatlarının önümüzdeki haftalarda daha iyi performans göstereceğini düşündüğünü ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu