blank
AnalizBitcoinHaberler

Ünlü Analist: Zaman İlerledikçe Bitcoin Yok Olabilir!

Herkesin olmasa bile kripto para camiasının büyük kısmının yakından tanıdığı ünlü kripto para analistinin yeni açıklamaları hem korkuttu, hem güven verdi.

Kripto para analistleri arasında görüşlerine ilgi ve değer verilen Lewis Peter Brandt, Bitcoin fiyatı hakkında önemli açıklamalarına bir yenisini daha ekledi. Teknolojinin giderek geliştiğini ve 20 yıl sonra bugünün teknolojisinin ‘eski kalacağını’ açıklayan Brandt, “Bitcoin hakkında gelecek 20 yıl sonra ‘bu teknoloji deneysel bir teknolojiydi eskidi’ diyebiliriz” dedi.

Bitcoin fiyatının 100.000 dolara çıkabileceği gibi 0 dolara düşmesinin de %50 oranında mümkün olduğunu açıklayan Brandt, “yatırımcılar 0 dolara düşüş riskinin de 100.000 dolara yükseliş yüzdesinin de olduğunu bilsin. Bitcoin fiyatının uzun vadede 0 (sıfır) dolara düşme riski yüzde 50’dir” dedi.

Ayakkabı satıcılarının bile artık Bitcoin kabul etmeye başladığını, eskiden ayakkabı satıcılarının ve daha birçok ürün satıcısının kredi kartı bile kabul etmediğine değinen Brandt, “teknoloji gelişiyor ve mevcut teknoloji eskiyor. Eskiyen teknoloji beraberinde bazı şeyleri götürüyor yenilerini getiriyor” dedi.

Ancak Brandt’in bu sözleri yanlış anlaşılmasın, Brandt son derece Bitcoin’e güvenen ve ilerleyen dönemde değerinin artacağını düşünen analistlerden. Brandt’in anlatmak istediği, ilerleyen dönemde kripto para piyasasının çok fazla gelişmesiyle Bitcoin teknolojisinin bu değişime ayak uyduramayacağı ve değerinin düşeceği iddiası.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu