AltcoinAnaliz

Ünlü Analiste Göre Bu 3 Altcoin Chainlink’e Kafa Tutacak Potansiyele Sahip!

Ele aldığı altcoinlerin 100 kat değer kazanabileceğini iddia eden analist, söz konusu kripto değerlerin Chainlik'i tahtından edebileceğini belirtti.

Kripto piyasasını değerlendiren tanınmış analist Lark Davis, hakimiyetini hızla güçlendiren Chainlink (LINK) karşısında meydan okur bir tavır çizen altcoinleri ele aldı ve şu altcoinlerin 100 katı kadar değer kazanabileceğini iddia etti: Band Protocol (BAND), Tellor (TRB) ve DIA.

Davis’e göre BAND, şu sıralar parabolik bir yükseliş için hazır ve Chainlink’in en büyük rakibi konumunda.

TRB ise proof of work ağını kullanan Ethereum tabanlı bir oracle projesi ve Davis’e göre bu proje, madencilerin verileri on-chain aktarmaksızın ve akıllı sözleşmeleri güçlendirmeksizin düzenlemelerine imkan sağlıyor. Halihazırdaki 33 milyon dolarlık piyasa değeriyle yükseliş potansiyeli gösteren TRB, LINK’e erişebilmek için 100 katı aşkın bir değer artışı yaşamalı ve bu güç TRB’de var.

Bir başka oracle projesi olan DIA ise geleneksel finans için API’ler sağlayabilmesinin yanı sıra Chainlink’e yaklaşmak için ihtiyaç duyduğu 100x değere ulaşma potansiyeline sahip altcoinler arasında.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu