Kripto HaberleriAltcoinÜnlü Analiste Göre Bu Altcoin, Bu Döneme Damga Vurabilir

Ünlü Analiste Göre Bu Altcoin, Bu Döneme Damga Vurabilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para sektörünün en büyük YouTube kanallarından birisi olan Coin Bureau’nun sunucusu The Guy, son dönemde adından sıklıkla söz ettiren ancak daha da söz ettirecek gibi gözüken bir altcoini incelemeye aldı.

CRO, 1 Doları Hedefliyor

1,65 milyon aboneye sahip olan sunucu Guy, kripto para borsası Crypto.com’un kripto para birimi CRO’nun büyük şeyler başarabileceğini düşündüğünü ifade etti.

Şimdiden bunun diğer borsa tokenlerinin önüne geçmeye başladığını belirten analist, bununla da sınırlı kalınmayacağını düşünüyor.

Singapur merkezli şirket bu ayın başlarında Staples Center’ın reklam hakları için 700 milyon dolarlık bir anlaşma yapmıştı. Lakers ekibinin evi olan stadın 700 milyon dolara 20 yıllık reklam haklarının satın alınması, CRO fiyatına yaradı.

Guy, CRO’nun temellerinin oldukça sağlam olduğunu vurguladıktan sonra bunun değerinin kısa sürede 1 dolar bile olabileceğini ifade etti. Bu da mevcut fiyatının üzerinden yaklaşık %50 yükseliş anlamına gelmekte.

“CRO aynı zamanda Crypto.com ekosistemindeki kullanımından dolayı ciddi bir talep elde etmekte. CRO artık akıllı kontrat fonksiyon sahip bir blockchain ağında çalışıyor ve yakında CRO için çok güzel haberler alabiliriz.”

CRO’nun şimdiden çeşitli hizmetler için kullanıldığını belirten Guy, Crypto.com’un aynı Binance gibi her alanda CRO kullanımını özendirdiğini de belirtti. CRO’nun arzı da kısa süre önce Crypto.com tarafından azaltılmıştı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları