AltcoinAnaliz

Ünlü Analiste Göre, Bu Altcoinler Ayı Piyasasında Bile Yükselebilir!

MATIC, YFI, CRV, SUSHI ve ATOM 2022 yılına damga vurabilir!

Başarılı kripto para analisti Jason Pizzino, 2022 yılında sert bir şekilde yükselmesini beklediği altcoinleri takipçileriyle paylaştı.

5 tane altcoinden çok umutlu olan Jason, 2 tanesi için ise çok farklı yorumlarda bulundu.

CRV, YFI, MATIC, ATOM ve SUSHI’nin 2022 yılında sert yükselişler yapmasını bekleyen ünlü analist, CRV ile MATIC’i ayrı bir noktaya koyuyor.

Bu 2 kripto paranın sert boğa rallisi yaşayacağının düşünen analist MATIC için şu sözleri kullandı:

“Fiyat düştüğü için kimse bundan bahsetmiyorsa, bu genellikle bir pozisyona girmek için en uygun zamandır… Bu yüzden hala bunu bir boğa piyasasında olduğunu düşünüyorum: daha yüksek dipler, bu oldukça basit.”

Polygon (MATIC)’in 2.92 dolarda bulunan ATH seviyesinden düşüşe geçmesine rağmen sert bir boğa trendinde olduğunu söyleyen Jason, ilerleyen günlerde çok daha büyük ATH seviyelerine ulaşarak yatırımcılarına kazanç getirmesini beklediğini dile getiriyor.

Jason Pizzino, Curve Finance’in yönetim token’ı olan CRV hakkında şu sözleri kullandı:

“Curve’ün piyasa değeri yaklaşık 2,4 milyar dolar, kilitli toplam değer ise: 24 milyar dolar. Bence burada da CRV, Curve’de kilitli olan değere daha yakın bir değer sağlamak için büyük bir hareket olacak.”

CRV’nin piyasa değerinden 10 kat fazlasının Curve Finance’da kilitli olması ilerleyen günlerde CRV’de büyük bir pump başlatması gerektiğini söyleyen Pizzino, 2022’De CRV ve MATIC’den fazlasıyla umutlu.

CRV ve MATIC haricinde YFI ve ATOM’un da sert yükselişler yaşayabileceğini söyleyen ünlü analist, SUSHI’nin biraz riskli olduğunu ancak beklentileri karşılayabilmesi halinde en fazla kazancı getirebilecek kripto paralardan olduğunu dile getiriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu