Kripto HaberleriAnalizÜnlü Analistten Bitcoin ve Ethereum Değerlendirmesi Geldi: "Bu Seviyelerin Aşılması Kritik!"

Ünlü Analistten Bitcoin ve Ethereum Değerlendirmesi Geldi: “Bu Seviyelerin Aşılması Kritik!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasının en tanınan analistlerinden biri olan Rekt Capital, yaptığı son analizinde Bitcoin ve Ethereum fiyatlarına dair düşüncelerini açıkladı.

Rekt Capital Bitcoin Fiyatını Değerlendirdi

Rekt Capital’e göre Bitcoin fiyatı 2020 yılının Mart ayında yaşadığı aşağı yönlü fitili tekrar etti ve haftalık grafikte 200’lük hareket ortalamasının altına indi. BTC fiyatı yaklaşık olarak %28’lik bir sapma yaşayarak 15.500 dolara kadar geriledi.

Analiste göre düşüşün ardından Bitcoin fiyatı %60’ın üzerinde bir yükseliş sergiledi ve şu anda 200’lük hareket ortalaması bir direnç rolü oynuyor. Bu yazının yazıldığı anlarda bu seviye 24.774 seviyesine denk geliyor.

Analistin açıklamasına göre BTC fiyatı bu seviyeyi destek noktasına çevirebilirse yukarı yönlü bir ralli başlayabilir.

Rekt Capital’in paylaştığı Bitcoin analiz grafiği.
İlgili Haber
Önümüzdeki Dönem Takip Edilmesi Gereken Kritik Altcoin Gelişmeleri Neler? İşte Tam Listesi!

Analist Bitcoin dominans grafiği hakkında da konuştu. Paylaştığı grafikte %44.39’luk direncin üstüne çıkışın her zaman bir olasılık olduğunu belirtti ayrıca BTC dominansının bu seviyenin üstünde bir aylık kapanış yaptığını da hatırlattı.

Rekt Capital’in paylaştığı Bitcoin dominansı analiz grafiği.

Bu yazının yazıldığı anlarda %44.37 seviyesinde bulunan BTC dominansı, analiste göre %44.39 seviyesini desteğe çevirebilirse bir sonraki hamle için hazırlanabilir.

Ethereum hakkında da konuşan Rekt Capital, ETH fiyatının aylardır süren aylık düşüş trendini kırdığını söyledi ve bu trendin kırılması ile birlikte yine uzun aylar sürecek bir yükseliş trendinin başlayabileceğini iddia etti.

Rekt Capital’in paylaştığı ETH analiz grafiği.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları