AnalizBitcoinEthereum

Ünlü Analistten Bitcoin ve Ethereum İçin Dudak Uçuklatan Tahmin

Bitcoin 2022 Aralık'ta yeniden zirve yapacak ve ETH 10.000 Dolar Olacak!

7,700 doların üzerinde bir seyir izleyen BTC, bazı uzmanlara göre ilerleyen dönemlerde birçok analistin iyimser tahminlerine göre çok daha yüksek seviyeleri görecek.

Upbit borsasının saldırıya uğramasıyla 50 milyon dolar değerindeki ETH’nin (342.000 ETH) çalınması piyasalarda şok etkisi yaratmış, söz konusu saldırı BTC fiyatlarını da aşağıya çekmişti ancak akabinde 500 dolarlık bir yükselişle 6800 dolarlık seviyelerden 7000 doların üzerindeki değerleri gören Bitcoin toparlanmaya başladı.

Söz konusu yükseliş birçok analistin Bitcoin’in yükselişe geçtiği yorumunu yapmasına zemin hazırladı ancak analistler, BTC’nin 2017’deki müthiş yükselişini görmesi için çok daha fazla zamana ihtiyaç duyduğu noktasında birleşiyorlar. Hatırı sayılır bir analistin yorumuna göre BTC birim başı fiyatı 120 bin doları görecek ve hatta Ethereum fiyatı 2017 ATH’sinin çok üstüne çıkacak.

Farklı Analistlerden Yorumlar Gelmeye Devam Ediyor

Ünlü analist Nebraskangooner Bitcoin fiyatının yükselmeye devam edeceği görüşünü savunuyor. Nebraskangooner’a göre BTC 7.900 dolar seviyesini kırmayı başarırsa çok daha fazla yükselişe geçecek. Ancak söz konusu kırılma gerçekleşmezse BTC’nin 6.200 dolara düşmesi de güçlü ihtimaller arasındaki yerini alıyor.

Bir diğer ünlü kripto para analisti olan CryptoWolf de Nebraskangooner ile benzer düşüncelere sahip. Ünlü analist Bitcoin’in ilk döngüsü ile Ethereum’unki arasında büyük bir benzerlik olduğunu düşünüyor.
“2022’de Bitcoin 120.000 dolara çıkarsa Ethereum fiyatı da artacak ve 5 bin dolar seviyesini görecek.” diyen CryptoWolf, tahminlerini bir adım daha öteye taşıyarak 5 bin dolar seviyesinin Ethereum için düşük kalacağını, olası seviyenin 10 bin dolar olabileceğini tahminlerine ekledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu