XRP

Ünlü Analistten Hodri Meydan: 0,15 Dolardan XRP Almaya Hazırım!

Ünlü analist, XRP'nin geleceğini çok da parlak görmediğini belirten net açıklamalarda bulundu.

Bilindiği gibi XRP 3. en büyük kripto para birimi olmasına rağmen makus kaderini terine çevirmeyi başaramamış, Binance Futures‘in ünlü kripto parayı listelediği haberleri bile beklenen yükselişi sağlayamamıştı. Borsa’nın XRP’yi listeleme haberinden sonra 0,22 dolar seviyesine bir yükseliş olmuştu ancak bu yükseliş istikrarlı olamadı. Yazımızın kaleme alındığı an itibarı ile 0,20 dolardan işlem gören kripto değer yüzde -2.86’lık bir değer kaybı yaşadı.

XRP gidişatını yakından takip eden ve daha önceki tahminleriyle de sık sık gündeme gelen “MagicPoopCannon”, ünlü kripto değerden çok da parlak bir performans beklemediğini belirten bir tweet yayınladı. Analist, XRP’nin 0,15 dolara kadar düşeceğinden emin konuştu ve verdiği fiyattan alım yapabileceğini duyurdu. Öte yandan BTC’nin ve genel kripto piyasasının bir ayı döneminde olduğunu da dile getirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu