binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizÜnlü Analistten İddialı Tahmin! Bitcoin'de Son Durum

Ünlü Analistten İddialı Tahmin! Bitcoin’de Son Durum

Ark Invest'te çalışan kripto para analisti Yassine Elmandjra, Bitcoin'in geleceğine dair çarpıcı bir tahminde bulundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto sektörünün önde gelen yatırım danışmanlık şirketi Ark Invest’ten Yassine Elmandjra, Bitcoin için iddialı bir tahminde bulundu.

Bir televizyon kanalında piyasayı yorumlayan Elmandjra, Bitcoin’in 10 yıllık etkileyici performansının altını çizerek şu sözleri söyledi:

“Bitcoin’in uzun vadede yatırımcılara sağladığı getiri, oyuncuların portföylerinde az da olsa kriptoya yer vermesine sebep oldu.”

“Gemiyi Kaçırmadınız!”

Geçmiş fiyat hareketinin ardından geleceğe odaklanan Ark Invest analisti, yatırımcıların Bitcoin’de gemiyi hala kaçırmadığını iddia etti. Elmandjra, fiyat dalgalanmaları devam etse de kripto para biriminin gelecekte de yüksek getiri sağlayacağını düşünüyor.

Analistin yorumunun ardından program sunucusu, Elmandjra’dan bir fiyat tahmini istedi. Kripto analisti, Bitcoin’in orta vadede 1 milyon dolar değere ulaşacağına inandığını belirterek şu sözleri söyledi:

“BTC fiyatında 20 kat artış beklentim abartılı gelebilir. Ancak kripto paraların başladığı yere ve günümüzde nerede olduğuna bakarsanız potansiyeli göreceksiniz.”

Bitcoin’de Son Durum

Piyasa değeri en büyük kripto para birimi BTC kritik bir dönemeçte.

Bitcoin, 28.000$’ı aşmasının ardından soluğu 30 bin dolarda aldı. Günlük grafiğe göre mavi bölge ile belirttiğimiz alan aşıldığı takdirde yükseliş devam edebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail