Kripto HaberleriAltınÜnlü Bitcoin Eleştirmeni: "Şimdi Altın Zamanı!"

Ünlü Bitcoin Eleştirmeni: “Şimdi Altın Zamanı!”

Takip et

Lider kripto para birimi Bitcoin’e karşı olan düşmanlığını her fırsatta dile getiren Euro Pacific Capital CEO’su Peter Schiff, Bitcoin eleştirilerine devam ediyor.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda halen Bitcoin’de gelecek potansiyeli gören insanlar olduğuna dikkat çeken Schiff, Bitcoin’e takılıp kalan insanların geçmişte yaşadığını iddia etti.

Altın yanlısı bir tutum sergilemesi ile tanınan ABD’li borsacı, altını en değerli varlık olarak nitelendirerek “altının gelecek” olduğunu söyledi.

Peter Schiff’den Uyarı!

Bitcoin’in mumunun yakında patlayacağını iddia eden Peter Schiff, Bitcoin HODLer’larını uyardı.

“Bitcoin’in yerini altının alacağı gerçeğini kabullenemeyen Bitcoin yatırımcıları eninde sonunda her şeylerini kaybedecekler.”

Schiff, Bitcoin’in önümüzdeki yıllarda popülaritesini ve çekiciliğini kaybedeceğini ve altının parlayacağını belirtti.

Ünlü eleştirmen son 10 yılda Bitcoin’in benimsenmesinin ve fiyatının muazzam şekilde artmasının gelecekte de devam edecek olması anlamına gelmediğini söyledi.

Peter Schiff ‘in Altın-Bitcoin Kıyaslaması!

Rusya-Ukrayna arasında yaşanan olaylar nedeniyle altının fiyatının sekiz aydır ilk kez 1.900 doların üzerine çıktığını söyleyen Schiff, Bitcoin’in ise tekrar 42.000$’ın altında düştüğüne dikkat çekti.

Altının yükselişi karşısında Bitcoin’in düşüşe geçtiğini belirten Peter Schiff, şunları söyledi:

“Dijital altın olarak tanıtılan şey, anti-altın haline geldi.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları