binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinÜnlü Bitcoin Maksimalisti Samson Mow, BTC'deki Kaçınılmaz Sonu Grafikle Anlattı! İşte Detaylar

Ünlü Bitcoin Maksimalisti Samson Mow, BTC’deki Kaçınılmaz Sonu Grafikle Anlattı! İşte Detaylar

Bitcoin maksimalisti ve Jan3'ün CEO'su Samson Mow, X platformundaki hesabında BTC temalı bir gönderi yayınladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ünlü Bitcoin destekçisi Samson Mow, Bitcoin fiyatını kaçınılmaz olarak nasıl bir kaderin beklediğini açıkladı

Samson Mow Önemli Bitcoin (BTC) Açıklaması Yaptı

Bitcoin maksimalisti ve Jan3’ün CEO’su Samson Mow, X platformundaki hesabında BTC temalı bir gönderi yayınladı

Bitcoin’in benimsenmesine odaklanan Jan3 şirketinin patronu Samson Mow, piyasadaki mevcut sermaye ile şu ana kadar dolaşımda olan ve madencilik yoluyla potansiyel olarak basılacak Bitcoin oranını gösteren bir diyagram yayınladı.

Bu diyagramda rakamlar yok, ancak görsel olarak mevcut BTC miktarının, satın almak için kullanılabilecek mevcut sermayeye kıyasla çok küçük olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Hem sermaye hem de Bitcoin üçgen şeklinde tasvir edilmiş ve birlikte bir kum saati gibi görünüyorlar.

İlgili Haber  Milyarder Bitcoin Boğası Novogratz: "Bitcoin'de Önümüzdeki Hafta Bu Seviye Aşılırsa Yıl 100.000 Dolar ile Kapanabilir"

Mow bugün  “Bitcoin fiyatının düşüşünü izlerken, kaçınılmaz olarak nereye gittiğini hatırlayın” şeklinde bir tweet attı ve böylece yükseliş eğilimli bir BTC fiyat tahmini yaptı.

Mow, dünyanın amiral gemisi kripto para biriminin eninde sonunda coin başına 1 milyon dolar fiyat seviyesine ulaşmasını bekleyen maksimalistlerden biri.

Bununla birlikte Mow, şu anda gözlemlenebilen şaşırtıcı bir benimseme düzeyine rağmen mevcut Bitcoin düşüşü karşısında şaşkınlığını da paylaştı:

“Benzeri görülmemiş bir benimseme seviyesindeyken Bitcoin fiyatının düştüğünü görmek garip hissettiriyor. BTFD!” BTFD, “dostça düşüşü satın al” anlamına geliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail