Kripto HaberleriAltcoinÜnlü Borsa Bu Altcoin Projesiyle Ortaklık Kurdu!

Ünlü Borsa Bu Altcoin Projesiyle Ortaklık Kurdu!

Takip et

Önde gelen kripto para borsalarından biri olan BitGo, NEAR ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

BitGo yaptığı açıklamada NEAR Foundation protokolünü, varlıklarını ve yerel tokeni NEAR’ı saklama hizmetleriyle destekleyeceğini belirtti.

NEAR tokenine sahip olan kurumsal yatırımcılar bu ortaklık sayesinde BitGo’daki sıcak ve nitelikli saklama cüzdanlarında bu tokenlerini saklayabilecek ve stake edebilecekler.

BitGo Ürün Başkan Yardımcısı Nuri Chang söz konusu ortaklıkla ilgli yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“İşimizin doğası gereği, tüm sektördeki tüm önde gelen blok zincirlerini yakalamak ve desteklemek bizim için gerçekten önemli.

Bu bağlamda BitGo olarak NEAR ekosistemini desteklemeye istekliyiz.”

Yapılan anlaşmaya göre, İsviçre merkezli ve kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan NEAR Vakfı, BitGo aracılığıyla kendi hazinesini de koruyacak.

Bu bağlamda NAER Vakfı hazinesinin bir kısmını BitGo’nun sıcak ve nitelikli cüzdanlarında saklayacak.

BitGo, tutacağı NEAR miktarını henüz açıklamadı.

NEAR Vakfı CEO’su Marieke Flament yaptığı açıklamada ise; ” BitGo ile ortaklığın NEAR’ın ekosistemini genişletme taahhüdünün kanıtıdır. Bu ortaklık NEAR ve kurumsal yatırımlar dünyasına girişi için önemli bir adım.” dedi.

NEAR Protocol, 2018 yılında Alexander Skidanov ve Illia Polosukhin tarafından, merkezi olmayan uygulamalar için açık kaynaklı bir platform olarak kuruldu.

Son piyasa düşüşünden etkilenen NEAR, CoinGecko’da 25.sırada yer alıyor. Son 24 saatte %14,3 oranında artış gösteren NEAR, yazım esnasında 4,47 dolar seviyesinde bulunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları