coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinÜnlü Borsacı: "Bitcoin'deki (BTC) Yükseliş, Enayi Rallisi!"

Ünlü Borsacı: “Bitcoin’deki (BTC) Yükseliş, Enayi Rallisi!”

Ünlü Bitcoin düşmanı Peter Schiff, BTC eleştirilerine devam ediyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’in (BTC) en büyük düşmanlarından biri olan Euro Pacific Asset Management’ın sahibi Peter Schiff, BTC eleştirilerine devam ediyor.

Kitco News’e konuşan altın savunucusu Schiff, BTC‘deki kısa vadedeki yükselişine inanmadığını söyledi.

Bitcoin’deki yükselişin uzun vadede devam etmeyeceğine inanan Peter Schiff, bu yükselişin yatırımcıların piyasadan satıp çıkması için bir fırsat olduğunu belirtti.

Bitcoin‘in muhtemelen 10.000 $’a kadar düşeceğini iddia eden Schiff, 2021 rallisindeki gibi yeni yüksek seviyelerin görülme ihtimalinin düşük olduğunu söyledi.

Eleştirilerine devam eden ünlü borsacı, yaşanan bu yükselişi “enayi rallisi” olarak nitelendirdi.

“Piyasa dibe vuracak. Bence insanlar şu anda sahip oldukları enayi rallisinden faydalanmalı ve ellerindekileri satarak çıkmalılar.

Dört, beş, altı yıl önce Bitcoin satın alan ve bundan büyük kar eden insanlar var. ancak artık satıp çıkmalılar çünkü aksi takdirde piyasa bu karların hepsini alacak.”

“Michael Saylor’un Bitcoin Stratejisi Tutmadı!”

MicroStretegy’in Bitcoin stratejisinin işe yaramadığını söyleyen Peter Schiff, bunun şirketin BTC zararlarından anlaşıldığını belirtti.

Saylor’la şirketin Bitcoin stratejisi konusunda tartışmaya istekli olduğunu ifade eden BTC düşmanı Schiff, Saylor’un tartışma davetlerini geri çevirdiğini iddia etti.

“Bence Michael Saylor’un hala Bitcoin yatırımın başarılı olduğunu iddia etmesi gerçekten gülünç.”

İflas eden Celsius gibi MicroStrategy’nin de çöküş yolunda olduğuna inandığını belirten Peter Schiff, “MicroStrategy hissesi şu anda aşırı değerli ancak sonunda MicroStrategy hisselerinin de fiyatı düşecek ve Bitcoin almaya başladıkları zamanki fiyatının çok altında olacak.” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

4 YORUMLAR

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Murat

Bu ibnoş böyle diyorsa tersini yapmak lazım…manipülasyonu pezo

Anonim

Enayi sensin !!!!!

Anonim

İananmayın bu adiye

adil

karnı almıyor adinin.

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail