Bitcoin

Ünlü CEO, “Aklı Olan Bitcoin’e Yatırım Yapmaz!”

CEO, saadet zincirine benzettiği Bitcoin'den uzak durmaları konusunda yatırımcıları uyardı.

Tanınmış hava yolu şirketlerinden Ryanair CEO’su Bitcoin’le ilgili son derece olumsuz konuştu. CEO, Bitcoin’e 1 kuruş bile yatırım yapmayacağını ifade ederek saadet zincirine benzettiği Bitcoin’den uzak durmaları konusunda yatırımcıları uyardı.

Bitcoin’in yalan bir hikaye üzerine kurulu olduğunu belirten CEO, mantığı olan hiç kimsenin Bitcoin’e bulaşmaması gerektiğini ifade etti.

Şüphesiz CEO’yu Bitcoin’e karşı bu denli ön yargılı hale getiren hakkında yapılan yalan haberler. Nitekim şirket CEO’su Micheal O’Leary, kripto dolandırıcılığı “Bitcoin Lifestyle”da kendi adının kullanılması ve bu tür sahte kazanç vaatleriyle yatırımcıları kandıran sitelerin mağduru olan isimler arasında.

Bilindiği gibi bu zamana kadar Ripple CEO’sundan, Elon Musk’a, Prens Harry Charles Albert David’den daha birçok ünlü isme kadar çok sayıda kişi üzerinden haksız yere kazanç sağlayan siteler mevcut. Uzmanlar yatırımcıları bu tür sitelere karşı uyanık olmaları her fırsatta konusunda uyarmaya devam ediyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu