BitcoinHaberler

Ünlü CEO, “Bitcoin, ABD Dolarına Karşı Güçlü Bir Alternatif!”

Abra CEO’su, Bitcoin'in geleceğinin parlak olduğunu belirtti.

Birçok ekonomi uzmanına göre pandemi kaynaklı kriz sonrası FED’in sınırsız şekilde para basması ABD dolarının değerinin düşmesine ve Bitcoin gibi yeni değerlerin yükselmesine neden olacak. Abra CEO’su Bill Barhydt da böyle düşünenler arasında yer alıyor.

ABD’nin ekonomi politikasının Bitcoin’in lehine olacağını belirten Barhydt, Bitcoin’in geleceğinin parlak olduğunu belirtti.

İçinde bulunulan ekonomik durum sebebiyle ABD hükumetinin ekonomide büyüme yaratmak adına yeni düzenlemelere geçmekten başka çare olmadığını düşündüğünü belirten CEO, hükumetin amacının hiçbir zaman halkın parasının ya da servetinin değerini himaye etmek olmadığını ve bunun asla da gerçekleşmeyeceğini belirtti ve hükumetin ekonomiyi canlandırmak için paranın değerini düşürmeye hazır olduğunu iddia etti.

ABD Hükumeti Enflasyon Yapmaktan Kaçınmıyor

Nitekim Barhydt’ın da belirttiği gibi ABD doları giderek eski gücünü yitiriyor. Öyle ki 1 doların 1920’deki satın alma gücüyle 2020’deki 13,60 doların gücü aynı. Buna karşın Bitcoin yükselen bir değer olmayı sürdürüyor ve güvenilir liman tartışmalarında odak noktası haline geliyor. Lider kripto değer an itibarı ile 12.300 doların üzerinde işlem görüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu