BitcoinHaberler

Ünlü CEO, Bitcoin Fiyatının Hangi Tarihte 500.000 Doları Göreceğini Açıkladı

Ark Invest'in ünlü isminden önemli açıklama!

Ark Invest’in CEO’su ve kurucu ortağı konumundaki Cathie Wood, lider kripto para birimi Bitcoin hakkında yaptığı iddialı ve önemli açıklamaları ile tanınıyor. Wood, lider kripto para birimini devamlı olarak desteklemekte ve yaptığı son açıklamada bunun yakında 500.000 doları görebileceğini düşündüğünü belirtti.

Wall Street’in SALT konferansında konuşan Wood, BTC’nin 5 yıl gibi kısa bir süre içerisinde 500.000 doları görmesini beklediğini vurguladı. Yatırım dünyasının duayen isimlerinden olan Wood, BTC’nin sadece kurumsal yatırımcının %5’lik portföy ayırması ile bu seviyeyi görebileceğinin altını çizdi.

500.000 Dolar İçin 5 Yıl

Wood aslında ilk başta BTC için 500.000 dolarlık fiyat tahminini mayıs ayında dile getirmişti. Piyasa ise bu tahminden hemen sonra sert bir düşüş yaşadı ve Wood’un tahmini o tarihlerde çok dikkate alınmadı. Buna rağmen Wood devamlı olarak BTC almaya devam etti ve Wood’un şirketi olan Ark NEXT Generation Internet ETF, şu an 301 milyon dolarlık Grayscale’in Bitcoin ETF’ine sahip. Wood buna ek olarak dolaylı yoldan Bitcoin ETF başvurusu da yapmıştı ancak ABD’den henüz buna yönelik bir onay gelmedi.

Wall Street’in en ünlülerinden olan ve yaptığı yatırımlarla milyarlarca dolarlık bir risk sermayesi kuran Wood’un Bitcoin hakkında yaptığı açıklamaları kesinlikle dikkat çekmekte. BTC ise son dönemde bu olumlu performansını bir nebze de olsun kaybetti ve 46.000 dolar desteğinde yaşam mücadelesi veriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu