BitcoinEthereum

Ünlü CEO da Kervana Katıldı: Bitcoin mi Ethereum mu?

Tahminleri İle Tanınan Ünlü CEO'dan, Dikkat Çeken BTC ve ETH Açıklaması

Son zamanlarda birçok ünlü ismin Ethereum ile Bitcoin‘i karşılaştırdığını görüyoruz. Genellikle ETH’yi öven bu yorumlara bir yenisi kripto para veri analiz şirketi CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju’dan geldi.

On-chain verileri analiz eden ve yatırımcılara önemli bilgiler veren Ki Young Ju, şimdi ise piyasanın neredeyse hemfikir olduğu bir konuda açıklamada bulundu.

ETH, Uzun Vadede BTC’yi Geçebilir mi?

Ünlü CEO, Ethereum’un geleceğini ve EIP-1559 güncellemesini ele aldığı röportajında, uzun vadede BTC’den çok ETH’yi tuttuğunu ortaya koydu. Ki Young Ju, EIP-1559 güncellemesinin Ethereum için her şeyi değiştirebilecek potansiyelde olduğunu vurguladı.

Projenin ölçeklenebilirliğinin ve ekonomi modelinin değişeceğini ifade eden Ki Young Ju, ETH ile ilgili daha önce en büyük endişesinin yüksek işlem ücretleri olduğunu belirti. Özellikle DeFi sektörünün popüler olduğu anlarda rekor kıran işlem ücretleri, CEO’ya göre son güncellemeler sayesinde düştü ve düşmeye devam edecek.

Ki Young Ju, Ethereum’un toplam piyasa değerinin, BTC’nin toplam piyasa değerini geçme şansına sahip olduğunu belirterek özellikle kurumsal yatırımcının desteği ile bunun gerçekleşeceğini ifade etti. Ki Young Ju, daha önce Goldman Sachs ve Fidelity gibi kurumlardan üst düzey yöneticilerle konuştuğunu ve ETH’ye karşı olumlu bir hava sezdiğini de itiraf etti.

Ethereum’un son dönemde elde ettiği ivme kesinlikle dikkatlerden kaçmıyor ve ETH ile BTC’nin toplam piyasa değerleri arasındaki büyük farka rağmen analistlerin olumlu açıklamalarını arttırıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Coin çobanı

Ethereum mu bitcoin mi konusu açılınca piyasa çakıyor dikkatli karar vermek gerekli. sizi üzecek rakamlarla işlem açmayın.(yatırım tavsiyesi değildir:) ]


Başa dön tuşu