BitcoinHaberlerKripto Para

Ünlü CEO, Joe Biden’ın Bitcoin ve Kripto Paraları Nasıl Etkileyeceğini Açıkladı

CNBC'ye konuşan ünlü Ceo Jeremy Allaire ABD'de kripto paraların geleceğini değerlendirdi.

Bugün CNBC’nin Squawk Box programına katılan Circle Ceo’su Jeremy Allaire, Biden başkanlığındaki ABD’de kripto paralara bakışın nasıl olacağı ile ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu. Allaire, ılımlı siyaset kripto parayı geliştirir dedi ve Biden’a bu konuda güvendiğini söyledi.

Allaire’ye göre; kripto paraların gelişimi için ılımlı siyasete ihtiyaç var. Biden’ın iyi bir demokrat oluşu ve kısmen siyasi anlamda merkeze daha yakın olması, kripto paraların gelişimi için bulunmaz nimet. Ünlü Ceo, Biden döneminde kripto paraların ABD altyapısına daha çok entegre edileceği hususunda oldukça iyimser görünüyor.

Biden’ın ABD’yi daha rekabetçi hale getiren alt yapı değişikliklerine odaklanacağını ve bunu doğal sonucu olarak kripto paraların da bu sistemde yerini genişleteceğini düşünen Allaire, kripto paraların mevcut finansal sistemden çok daha ötesinde bir erişilebilirlik sunduğunu, bununda liberalleri ikna edebileceğini düşünüyor.

Yakın zamanda, ABD’de geleneksel bankalarla aynı kayıtlara sahip olmayan tüm stabilcoinleri (Circle’ın çıkardığı USD coin (USDC) dahil) yasaklayacak tasarıya ilişkin, bir dizi tepki twiti atan Allaire, bu yasaklama ABD’nin kendi Stabilcoini ihraç etme çalışmaları ile ilgili mi sorusuna ise özel firmalar bu konuda çok daha ilerde yanıtını verdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu