XRP

Ünlü CEO’dan Ripple (XRP) Yatırımcılarını Umutlandıran Açıklamalar Geldi!

CipherTrace‘in CEO’su David Jevans, Rakuten'in düzenlediği Teknoloji Konferansı'nda kripto paralarla ilgili konuştu.

CipherTrace‘in CEO’su David Jevans’tan XRP yatırımcılarının moralini yükseltecek açıklamalar geldi. Jevans, en yüksek değerinden yüzde 98 daha düşük bir değerde olan ve düşüş istikrarını devam ettiren XRP ile ilgili önemli sözler söyledi. XRP, Japonya’daki yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ederken Ripple’ın da Japon şirketleriyle çeşitli ortaklıklara imza atması ülkedeki yatırımcıların XRP’ye olan tutkusunu körüklüyor.

David Jevans, Rakuten tarafından her yıl düzenlenmekte olan Teknoloji Konferansı’nda yaptığı konuşmada XRP ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

Güncel piyasada Blockchain tabanlı 1.600’den fazla kripto para var. Birçoğumuz Bitcoin’i, bazılarımız da Ethereum’u duymuştur. Oysa Japonya’da neredeyse bütün bankalar XRP kullanıyor ya da kullanmaya başlayacak.

Jevans’ın sözleri doğruysa XRP’nin yakın bir gelecekte Japonya’daki yüksek oranlı kullanım miktarına bağlı olarak artacağını söylemek mümkün görünüyor. Çünkü Japonya kripto paralar konusunda birçok adım attı ve sektörle de yakından ilgili bir tavır çiziyor. Şu an için Japonya’da 30’dan fazla banka Ripple teknolojisi kullanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu