Bitcoin

Ünlü CEO Sessizliğini Bozdu, Açtı Ağzını Yumdu Gözünü: Tüm Zamanların Rekoru En Geç…

Real Vision CEO'su Raoul Pal, Bitcoin fiyatında rekorun ne zaman kırılacak olduğu hakkında açıklama yaptı.

Real Vision CEO’su Raoul Pal, Bitcoin fiyatının en geç gelecek yılın başlarında 20.000 dolar rekorunu aşacak olduğunu ve fiyatın büyük oranda değer kazanacak olduğunu açıkladı. Lider kripto para biriminde son günlerde en yüksek seviyeler görülmese bile 2020 yılının en yüksek seviyeleri görülmeye devam ediyor. En son bugün 13.480 dolarla en yüksek fiyat seviyesi görülürken, yatırımcılar Bitcoin almaya devam ediyor.

Beklentiler bir süre sonra 11.300 dolara kadar düşüş olabileceğine işaret ediyor olsa da sonucunda bu yılın sonunda veya Real Vision CEO’su Raoul Pal tarafından ifade edildiği gibi gelecek yılın başlarında rekorların rekorunun kırılması yönünde beklentiler mevcut.

2 Direnç Kaldı

Raoul Pal, Bitcoin fiyatının önünde 2 tane direnç kaldığını ve bunlardan birincisinin 14.000 dolar direnci, ikincisinin ise 20.000 dolar direnci olduğunu açıkladı. 20.000 dolar direncinin en geç gelecek yılın başında kırılacak olduğunu açıklayan Pal’ın açıklamaları gündeme damgasını vurdu.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu