Shiba Inu

Ünlü CEO, Shiba Inu Topluluğu Tarafından Yakılması Gereken SHIB Miktarını Açıkladı!

Shiba Inu için yakım etkinlikleri düzenleyen Bigger Entertainment'ın CEO'su Steven Cooper, yakılması gereken SHIB miktarını açıkladı.

Shiba Inu için yakım işlemlerini organize eden Bigger Entertainment CEO’su Steven Cooper, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımında SHIB topluluğunun yardımıyla yakılması gereken token miktarı hedefini açıkladı.

“Shiba Inu Geliştiricilerinin de Katılması İçin Yüzde 10 Token Yakımı Gerçekleşmeli”

Steven Cooper, paylaştığı gönderisinde yakılan yeni SHIB partisini açıklamadan önce bazı şeylerin netleştirilmesi gerektiğini söyledi.

Cooper, gerçekleştirdikleri yakımların altcoinin fiyatını pump’lamak için değil sirkülasyondaki token miktarını düşürmek amaçlı olarak yapıldığını iddia etti.

Ünlü CEO, meme tokeninin arzının düşürülmesi için SHIB topluluğunun ilk hedefinin, tokenin sirkülasyondaki miktarının %10’unun yakılması olması gerektiğini söyledi.

Bunun ardından ise Cooper, sirkülasyonun %10’unun yakılmasından sonra Shiba Inu geliştirici ekibinin de devreye gireceğini ve yakılan token miktarının toplam sirkülasyonun %20’sine kadar çıkacağını umduğunu belirtti.

Bigger Entertainment tarafından gerçekleştirilen son yakım işlemleri 26 Aralık ve 14 Şubat tarihlerinde YouTube üzerinden canlı olarak yayınlanmıştı.

24 Saat İçerisinde Yaklaşık 54 Milyon Token Yakıldı

Twitter üzerinde Shiba Inu token yakımlarını takip eden bir hesap olan Shibburn, SHIB topluluğunun kısa bir süre içerisinde yaklaşık olarak 54 milyon tokeni yakmayı başardıklarını bildirdi.

SHIB, 28 Ekim 2021 tarihinde 0.00008845 dolara kadar tırmanarak kendisine ait tüm zamanların en yüksek fiyat rekorunu kırmayı başarmıştı. Şu sıralar altcoin fiyatı bu rekorun yaklaşık %70 altında seyrediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu