binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinÜnlü Ekonomist, "Bitcoin'de Boğanın Biteceği Tarihi" ve "BTC'nin Göreceği Zirve Seviyeyi" Açıkladı!

Ünlü Ekonomist, “Bitcoin’de Boğanın Biteceği Tarihi” ve “BTC’nin Göreceği Zirve Seviyeyi” Açıkladı!

Ekonomist Timothy Peterson, yaptığı açıklamasında Bitcoin fiyatının geleceğine dair ilgi çekici tahminlerde bulundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ünlü ekonomist Timothy Peterson kısa süre önce yaptığı bir açıklamada Bitcoin’in gelecekteki fiyatı hakkında bazı ilginç tahminlerde bulundu. Kripto para piyasalarına ilişkin aydınlatıcı analizleriyle tanınan Peterson, tahminlerini Bitcoin’in tarihsel fiyat davranışına dayandırdı.

Peterson’a göre Bitcoin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktığı andan itibaren bir geri çekilme yaşıyor ve ortalama olarak tutarlı bir şekilde 320 gün sonra yeniden bir tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu kırıyor.

Bu tarihsel eğilimden yola çıkan Peterson, mevcut boğa piyasasının Ocak 2025’te sona ereceğini öngörüyor.

İlgili Haber  2 Yıldır Çabalayan Dev Balina Vazgeçti: Üç Altcoinden 8.43 Milyon Dolar Zarar ile Varlıklarının Tamamını Sattı

Ancak Peterson bununla da kalmadı. Bu döngüde Bitcoin’in zirve değeri hakkında da cesur bir tahminde bulundu. “Benimsenme ve önceki düşüşlere dayanarak, bu döngünün zirve değerinin önümüzdeki 9 ay içinde 175.000 – 350.000 dolar arasında olacağını tahmin edebiliriz” dedi.

Ancak Peterson tahminlerini nitelendirirken dikkatli davrandı. “Yani, eğer gelecek geçmişe benzerse” diye ekleyerek piyasa eğilimlerini tahmin etmenin doğasında var olan belirsizliği kabul etti.

BTC fiyatı bu yılın Mart ayında tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesine ulaşmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 YORUMLAR

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Orhan

175- 350 Oha Tahmine Bak Asla Olmas

Son of a Btc

Açıkladı değil tahmin yürüttü. Yapmayın bunu lütfen. Yapmayın bunu.

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail