Bitcoin

Ünlü Ekonomistten Bitcoin ve Altcoin Yatırımcılarına Net Sinyal: “Yalvarıyorum!”

Jim Cramer, satış yönüne vurgu yaptı.

Mad Money programının ünlü analisti ve ekonomisti Jim Cramer, kripto para sektörüne nispeten yeni katılmış durumda.

ABD’nin en çok izlenen ekonomi programlarından birisinin sunucusu Cramer, kesinlikle yaptığı yorumları ile ciddi bir kitleye de sahip.

Daha önce direkt olarak Bitcoin ve Ethereum yatırımı yaptığını ifade eden Cramer, bunun devamında ise bunları ev almak için sattığını vurgulamıştı.

Cramer en son yaptığı açıklamada ise kripto para sektörüne giriş yapmak için yeniden fırsat kolladığını belirtti.

Bitcoin Satma Vakti Geldi mi?

Mad Money sunucusu bu sefer ise kripto para yatırımcılarına çok sert bir öneride bulundu.

Özellikle Çin’de başlayan ve bütün dünyayı etkisi altına alacağı konuşulan Evergrande krizi sonrasında gelen kripto para uyarısı, Mad Money sunucusunu şuna itmeye zorladı:

Kripto para aşıkları bunu söylememi duymayı asla istemiyorlar biliyorum ama eğer benim gibi büyük bir kazanç elde ettiyseniz, size yalvarıyorum, satın.”

İçinde bulunduğumuz piyasa şartlarını riskli bulan ünlü isim, “eğer elde ettiğiniz kâr varsa aslında az çok demeden de bunu cebinize koymalısınız, şu aşamada risk almak ve daha fazla kazanma hırsıyla beklemek mantıklı değil” tavsiyesinde bulundu.

Satın çağrısında bulunan Cramer’in geçmişte ne kadar kazanç elde ettiği bilinmese de ünlü isim BTC satarak büyük bir ev aldığını vurgulamıştı.

Buna rağmen sektördeki herkes Cramer kadar şanslı olmayabilir ve sektörün büyük bir kısmı düşüş anında yakalanmış gibi gözüküyor.

BTC fiyatının kısa süre içerisinde 64.000 dolardan 28.000 dolara düşmesi ise birçok kişinin terste yakalanması için oldukça kuvvetli bir neden olarak görülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
11 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Hcjj

Sakın satmayın bitcoin düşünce kendisi alacak yem atıyor bunlar böyle millete sattirip kendileri alttan topluyor sakın kanmayın

Serdar f

Belliki adam pişman olmuş sattığına belki de satmasaydı şu an beş ev alacaktı o parayla

Ad3m

Böyle adi şerefsiz milletin parasına göz dikmiş insanların böyle değersiz yorumlarını paylaşmak kimseye fayda değil zarardan başka bir şey değil

Virtzirt

Bı ev daha Alacam yalvarıyorum satinda alttan toplayim hadi nolur satın🤣🤣 şerrooo

Ali

Millet satsın senin gibi çakallar da alttan toplasın, Akıllı olun millet 🤔

Afs teknoloji

Herşey tepe taklak luna çıkıyor tuhaf.

alim

Cok muhterem bir zad , insanlığı düşünüyor , satın

kozbey@mynet.com

Aynen öyle kafandaki karı yakalayınca çık sistemden.

Anonim

Sen sat bunlar alsın sistem böyle adam haklí

Tekin

Satın ki kolladığı fırsat eline geçsin

Anonim

Dogru bence bu dönemde risk alinmaz kar gördün sat macera aramaya gerek yok


Başa dön tuşu