XRP

Ünlü İki Analistten Ripple (XRP) Rallisine Yeşil Işık!

Kripto camiasının iki ünlü ismi XRP'nin yakın geleceği hakkında neler söyledi. İşte detaylar...

Son dönemdeki Bitcoin fiyat düzeltmesinden etkilenmesini saymazsak 2020 yılı gidişatı göz dolduran 3. en değerli kripto para birimi XRP, yatay bir seviyede işlem yapmaya devam ederken birçok ünlü analist de kripto değerin yakın zamanda yükseliş trendine geçmesini bekliyor.

An itibarı ile 0,26 dolardan işlem gören XRP’nin bir süre önce seyrettiği 0,30 dolar seviyesine ve dahası bu değerin de üzerine ne zaman çıkacağı merakla bekleniyor.

Ünlü kripto analisti Awake, resmi Twitter hesabından paylaştığı grafikle XRP’nin mevcut gidişatını 2017’deki durumuna benzetti ve ufukta bir ralli gördüğünü dile getirdi.

Ünlü kripto traderı Michael van de Poppe’a göre de XRP’nin yeniden yükselişe geçeceğini düşünüyor ve büyük olasılıkla 0,60 dolar seviyesine kadar yükseleceğini düşünüyor.

Poppe, gerçekleşmesini mümkün gördüğü yükseliş için ilk etapta XRP fiyatının 0,25 dolarlık destek seviyesinin altına inmemesi gerektiğini belirtti. Eğer söz konusu durum gerçekleşirse de XRP’nin 0,60 dolara dek yükseliş kaydedeceğini dile getirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu