Bitcoin

Ünlü İki Milyarder Bitcoin Konferansında BTC Geleceği Hakkında Ne Konuştu?

Saylor, "Enflasyon bir sorunsa açıkça Bitcoin'in büyük bir hedge olduğunu söyleyebilirim."

Hafta başından beri devam eden Bitcoin 2022 Konferansı birçok ünlüm ismi bir araya getirdi. Konuşmacılar arasında yer alan Michael Saylor ve Cathie Wood, Bitcoin’le (BTC) ilgili açıklamalarda bulundular.

Milyarder teknoloji yatırımcıları Wood ve Saylor, Bitcoin’in benimsenmesi için geleceğin son derece parlak olduğuna inanıyorlar. Saylor,

İnsanlar bana Bitcoin’de hala yükselişte olup olmadığımı soruyor. Bitcoin’de her zamankinden daha fazla yükselişteyim. Gelecek parlak!

dedi. Wood ise

Bitcoin etrafındaki politikayı radikal bir şekilde görüyorum. İnsanların iki partili bir sistemde oy kullandığı tek bir konu haline geldi.

dedi.

Wood ayrıca Hazine Bakanı Janet Yellen’ın bundan yalnızca 1 yıl önce Bitcoin hakkında son derece olumsuz değerlendirmeler yaparken o zamandan bu yana ciddi şekilde fikir değişikliğine gittiğini belirtti.

Michael Saylor ise Başkan Joe Biden için

Bitcoin benimsendi. Yönetim Bitcoin’e yeşil ışık yaktı. Politikacılar şimdi kimin en çok Bitcoin yanlısı olduğu konusunda rekabet ediyorlar.

dedi.

“Bu, Bitcoin’in Öne Çıkmasını Sağlıyor!”

Wood ayrıca Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu Başkanı Gary Gensler’in Bitcoin’in bir menkul kıymet olmadığını iddia ettiği son açıklamalarını gündeme getirdi. Bunun Bitcoin’i diğer dijital varlıklar arasında daha da öne çıkardığını belirtti.

Enflasyon ve Deflasyon İçin Ne Düşünüyorlar?

Milyarder ikili konuşmanın devamında küresel ekonomiyi de ele aldı. Dünyanın makroekonomik görünümü konusunda farklı fikirlere sahip olan ikili şöyle düşünüyor: Saylor para politikasının enflasyonist olmaya devam edeceğine ve fiyatları yukarı çekeceğine inanıyor. Wood ise teknoloji inovasyonunun FED’in para basımını dengeleyecek büyük deflasyonist baskılar oluşturacağını iddia ediyor.

Saylor, “Enflasyon bir sorunsa açıkça Bitcoin’in büyük bir hedge olduğunu söyleyebilirim.” derken Wood, “Bitcoin’in deflasyona ve karşı taraf riskine karşı bir koruma olarak da yararlı olabileceğine inanıyorum.” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu