Haberler

Ünlü İsim 2020 Bitcoin Tahminini Açıkladı: 50 Bin Dolar!

Nexo kurucusu Antoni Trenchev Bloomberg'e konuştu ve Bitcoin tahminini açıkladı.

Kripto para sektörünün en önemli şirketlerinden olan Nexo‘nun kurucusu Antoni Trenchev Bloomberg ile yaptığı röportajda Bitcoin hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Bitcoin’in diğer hiçbir varlık sınıfına benzemediğini ve mükemmel bir yatırım aracı olduğunu ifade eden Trenchev, BTC’nin diğer tüm piyasalardan bağımsız bir şekilde fiyatlandığını söyledi.

2020’deki tahminlerinden de bahseden Trenchev, BTC’nin mayıs ayında olacak halving etkisi ile 2017’deki gibi bir artış yaşayabileceğini ve 50 bin dolara kadar yükselmesinin son derece mümkün olduğunu ifade etti.

Son dönemde ABD ve İran arasındaki krizden olumlu bir şekilde etkilenen BTC fiyatı, 8000 dolar üzerine hızlı bir şekilde yükselerek tüm dünyanın dikkatini çekmeyi başardı. Bu yükselişlerden sonra oluşacak olan FOMO etkisi ve halving tarihinin yaklaşması ile uzmanlara göre BTC nisan ayına kadar ciddi yükselişler yaşayabilir.

Öte yandan son zamanlarda altın gibi maden varlıkları ile paralel bir şekilde fiyatlanan BTC’nin bu özelliğine dikkat çeken Trenchev, Bitcoin’in “yeni altın” olduğunu ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu