BitcoinHaberlerXRP

Ünlü İsim Bitcoin’i Göklere Çıkarırken Ripple’ı (XRP) Sert Şekilde Eleştirdi

Anthony Pompliano bir süre önce verdiği CNN röportajında kripto paralarla ilgili soruları yanıtladı.

Bilindiği gibi bir süredir kripto para dünyasının önde gelen isimlerini sırasıyla konuk eden ve ses getiren röportajlar gerçekleştiren CNN muhabiri Julia Chatterley, son olarak Morgan Creek Capital fonunun kurucu iştirakçilerinden Anthony Pompliano ile bir röportaj gerçekleştirdi.

Chatterley’nin tam bir Bitcoin hayranı olarak tanınan Pompliano’ya diğer kripto paralarla ilgili sorduğu soruya gelen cevap oldukça dikkat çekici oldu. Pompliano’ya göre Bitcoin haricindeki hiçbir kripto para birimi aktif kullanım alanına sahip olmadığından herhangi bir değere de sahip değiller. Bu sebeple başta XRP ve TRX gibi popüler kripto paralara dahi itibar etmediğini dile getiren Pompliano, yakın bir gelecekte Bitcoin’in de içinde bulunduğu birkaç kripto değer haricindeki dijital paraların değerlerini yitireceğine inandığını dile getirdi.

Bitcoin’in Avrupa’da hızla artan popülerliğinden ve kendi yatırımlarının yarısına yakın bir bölümünün BTC’den oluştuğuna değinen Pompliano, gelecekte her şeyin dijital olacağına inandığını ve Bitcoin’in itibari paralara karşı çok daha üstün olduğuna inandığını dile getirdi ve “Sonunda kazanan Bitcoin olacak!” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu