Altcoin

Ünlü İsimden Beklenen Açıklama Geldi: İşte Dikkat Edilecek 5 Altcoin

Coin Bureau analisti, 5 altcoine dikkat çekti.

Popüler kripto para analisti ve dünyaca ünlü Coin Bureau’nun sunucusu Guy, şu an için yaşanan genel konsolidasyona rağmen bazı kripto para projelerinin büyük yatırım gruplarının dikkatini çektiğini ortaya koydu. Guy, özellikle risk sermayesi şirketlerinin bu düşüşü fırsat olarak değerlendirdiğini düşünmekte.

Analistin Dikkat Çektiği 5 Altcoin

İlk olarak Solana’yı (SOL) değerlendiren ünlü isim, bunun birçok kurumsal şirketten ve VC’den destek aldığını ifade etti. Solana’nın şimdiden aktif bir ürün haline geldiğini ve Ethereum’a rakip olduğunu vurgulayan Guy, uzun vadeli potansiyelin ise hiç olmadığı kadar yüksek olduğu kanısında.

1,2 milyon YouTube takipçisine seslenen Guy, ikinci sırada ise Dapper Labs’in Nba Top Shot ekosistemine dikkat çekti. Flow blockchain ağı üzerinde piyasaya sürülen NBA Top Shot, şimdiden birçok yatırım aldı ve almaya devam ediyor.

Guy’ın üçüncü sırasında ise Proof-of-Stake tabanlı blockchain ağı Algorand var. Guy, Algorand’in kısa süre önce Arrington Capital’den 100 milyon dolar yatırım aldığını ifade etti. Arrington Capital ise bu konudaki tek şirket değil ve ALGO’ya yatırım yapan çok fazla isim var.

Guy, dördüncü sıraya ise kısa süre önce piyasaya giriş yapan Chia Network’ü (XCH) koydu. Chia, mayıs ayında 60 milyon dolarlık yatırım aldı ve şimdiden geleceğin Filecoin’i olarak görülmekte.

Beşinci sırada ise Polkadot’un yan ağı Kusama var. Kusama, parachain satışlarına başlayarak kısa sürede 200 milyon dolarlık fon topladı ve daha yapılacak onlarca satış var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu