BitcoinHaberler

Ünlü Kahve Zinciri Starbucks Bitcoin’i Destekleme Yolunda Kararlı Görünüyor

Starbucks ve Bakkt ortaklığı müşterilere kesintisiz ve sorunsuz yeni ödeme imkanları sunuyor.

Dünyaca ünlü kahve zinciri Starbucks, hem mağazalarında hem de mobil ödeme uygulamasında kripto paralarla ödeme yapılmasına imkan verecek yeni gelişmelere imza attı. Bitcoin ve kripto para platformu Bakkt ile entegre olma yoluna giden Starbucks, mobil uygulamasına “Bakkt Cash” ödeme seçeneğini ekledi. Söz konusu hizmet şimdilik belli sayıda müşteriye sunulmakta.

Şirket, mobil ödemedeki bu yeni özelliğin yanı sıra şirket mağazalarında da kripto paralarla ödeme yapılabilmesi için müşterilerin kripto paralarını dolarla takas edebilmelerine imkan vermek adına Bakkt ile stratejik iştirakini devam ettirme yoluna gidecek.

Yetkililerce yapılan açıklamaya göre mağazalarda Bakkt ödeme yöntemi henüz test aşamasında. Bununla birlikte şirketin Bakkt’la olan ortaklığı sayesinde müşterilere devamlı ve sorunsuz şekilde yeni ödeme seçenekleri sunulması hedefleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu