HaberlerXRP

Ünlü Kripto Para Analistinden Ripple (XRP) İle İlgili Umut Vaat Eden Fiyat Tahmini

XRP gerçekten de 2020'nin başında gösterdiği performansa geri dönebilir mi?

Kripto camiasının tanınan analistlerinden Crypto Michael kullanıcı adlı Michael van de Poppe, XRP için yaptığı son fiyat tahmininde en değerli 3. kripto paranın yeniden 0,28 dolar ile 0,30 dolar seviyelerini görme ihtimali üzerinde durdu. Twitter’dan paylaştığı tahminle XRP yatırımcılarının yüreğine su serpen Michael, XRP’nin söz konusu değerleri görebilmesi için ilk etapta 0,245 dolar seviyesini görmesi gerektiğinin altını çizdi. XRP an itibarı ile 0,235 dolardan işlem görüyor.

Crypto Michael’ın da dediği gibi eğer XRP 0,24 dolarlık destek seviyesini aşabilirse 2020’nin başında gösterdiği yükseliş trendine yeniden kavuşabilir. Ancak altcoinler için her zaman olduğu gibi Bitcoin’in hareketleri son derece önemli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu