Kripto HaberleriBitcoinÜnlü Milyarderden Bitcoin (BTC) Çıkışı: "Her Yatırımcının Portföyünde Olmalı"

Ünlü Milyarderden Bitcoin (BTC) Çıkışı: “Her Yatırımcının Portföyünde Olmalı”

Takip et

Meksika’nın en zengin üçüncü insanı olan Ricardo Salinas Pliego, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) hakkında yeni ve ilham veren bir açıklama yaptı.

Salinas, yayınlanan yeni videosunda portföyünün %10’unun Bitcoin yatırımı olarak kullanıldığını vurguladı. Salinas, buna ek olarak her yatırımcının kesinlikle Bitcoin yatırımı yapması gerektiğini vurgulayarak bunun oranını da %10 olarak açıklandı.

Salinas, Bitcoin Yatırımı Yaptı

Sadece Meksika’nın değil, tüm dünyanın en zengin isimlerinden olan milyarder Salinas, önümüzdeki 30 yıl boyunca elindeki BTC’leri tutmak istediğini vurguladı.

Salinas Pliego, Bitcoin konusunda yaptığı açıklamasında ise buna yatırım yapmadan önce çok fazla araştırma yaptığını ve bunun kesinlikle her yatırımcının portföyünde bulunması gerektiğini vurguladı.

Bu değerli bir varlık ve uluslararası bir değere sahip olup küresel seviyede inanılmaz bir likidite ile alınıp satılmakta. Bu da BTC’nin her portföyün bir parçası olması için yeterli bir sebep. Nokta.”

Salinas, itibari paralar hakkında da bir açıklamada bulunarak bunları çok sert bir şekilde eleştirdi. “İtibari paralar dolandırıcılıktır” ifadesini kullanan tecrübeli isim, 1981 yılında profesyonel kariyerine başladığını ve o tarihlerde Meksika pesosu ve ABD doları arasındaki değerlemenin 20×1 oranında olduğunu ifade etti. Salinas şu an ise bunun 20.000×1 oranında olduğunu ortaya koydu.

Ünlü milyardere göre daha önce Arjantin gibi ülkelerde yaşanan enflasyon şimdi ABD’de yaşanıyor ve itibari paralar kesinlikle güvenli değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
ismetvet@hotmail.com

Adam daha ne desin itibari

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları