Bitcoin

Ünlü Milyardere Göre Netflix’in Gözü Bitcoin’de!

Tim Draper, "Şirketler er ya da geç Bitcoin trenine atlayacak!"

Ünlü milyarder ve Bitcoin destekçisi Tim Draper, Unstoppable Podcast’in yeni bölümünde yaptığı yeni piyasa değerlendirmesinde Bitcoin’e yatırım yapacak Fortune 500 şirketi arasındaki en olası ismin Netflix olabileceğini iddia etti.

Draper’a göre Netflix CEO’su Reed Hastings, son derece yenilikçi ve fırsatları iyi değerlendirebilecek, geniş vizyonlu biri. “Belki de çok yakında gündemi meşgul edecek haberlerin başında bu yer alacak” diyen Draper, bununla da kalmadı ve sadece Netflix değil, Apple, Google ve Facebook gibi şirketlerin de bu piyasaya yakın zamanda girebileceğini söyledi. Ancak bu şirketlerin hedefinin daha çok merkezi bir para birimi üretmekten yana olduğunu da sözlerine ekledi.

Kripto para kullanımı çığ gibi büyütecek olan e-ticaret sektörü hakkında da açıklama yapan Draper, Amazon’un da Bitcoin’le ilgilendiğini ve dünya devi şirketin çok yakında Bitcoin’i  kabul etmeye başlayacağını belirtti.

“Silikon Vadisi Efsanesi” adıyla da tanınan ve isabetli yatırımlarıyla gündemde çokça yer alan alan Draper’ın sıkı bir Bitcoin destekçisi olduğunu bilmeyen yoktur. Ünlü isim 2014 yılında 30 binden fazla BTC satın almış ve bazı altcoinlere ve Blockchain şirketlerine de yüklü yatırımlarda bulunmuştu. Draper, halihazırda piyasada kişisel olarak en çok BTC sahibi olan isimlerden biri.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu