Kripto HaberleriBitcoinÜnlü Milyarderin Yeni Bitcoin (BTC) Hedefi: 500.000$!

Ünlü Milyarderin Yeni Bitcoin (BTC) Hedefi: 500.000$!

Takip et

Kripto para sektörünün önemli isimlerinden biri olan Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, lider kripto para birimi Bitcoin için beş yıllık hedefini açıkladı.

“Bitcoin İçin Yeni Hedef: 500.000 Dolar!”

Bloomberg Crypto ile röportaj yapan Novogratz, Bitcoin’in beş yıl içinde 500.000 dolarına ulaşacağını tahmin ettiğini söyledi.

Bitcoin’in geçtiğimiz yıl çok hızlı büyüme yaşadığını hatırlatan ünlü CEO, Bitcoin’in bu yıl geçen yılki performansına nazaran FED’in faiz artırım kararları ile birlikte belirli bir aralıkta işlem görmeye devam edeceğini belirtti.

“Bitcoin’in biz bir duraklama alana kadar agresif bir şekilde toparlanabileceğini düşünmüyorum.”

Novogratz, bu yılın başlarında yaptığı konuşmalarda Bitcoin’in 2022 yılında 30.000- 50.000 $ aralığında olacağını tahmin ettiğini söylemişti.

FED’in sıkılaşmaya gitmesi ile birlikte, Rusya-Ukrayna savaşının başlaması yatırımcıların aldıkları riskleri yeniden değerlendirdiğini belirten Novogratz, “Bitcoin bir anlatı hikayesi, insanları kripto topluluğuna getiriyor. Ancak evleri yanarken yeni insanları getirmek çok zor.” dedi.

“Rusların Kripto Para Kullanma İhtimali Sıfır!”

Rusya’nın Ukrayna’yı işgal etmesi ile ilgili de düşüncelerini paylaşan Mike Novogrtaz, iki ülke arasındaki savaşın kripto para piyasasının volatilitesini arttırdığını söyledi.

“Rus hükümetinin ve vatandaşlarının yaptırımları aşmak için kripto para birimlerini kullanma şansı sıfır.”

Mike Novogratz, katıldığı her programda Bitcoin’in 2021 yılında 100.000 dolara ulaşacağını söylemiş ancak bu hedefinde başarılı olamamıştı.

Bitcoin için beş yıllık hedefini açıklayan Novogratz’ın bu hedefinde başarılı olup olamaycağını takip ediyor olacağız.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları