Haberler

Ünlü Milyoner Dogecoin Ve Shiba Inu’nun Boğa Deseni Oluşturduğunu Söylüyor!

Özdil "Kendimi tamamen kriptoya kaptırdım." dedi.

Hollandalı milyoner ve ülkenin sol yeşil partisinin eski üyesi Zihni Özdil, Dogecoin ve Shiba Inu ile ilgili attığı bir tweette kısa vadede her iki coinin de boğa bayrağı deseni oluşturduklarını belirtti.

2017 yılında sol görüşlü bir siyasi parti olan GroenLinks’in üyesi olarak Temsilciler Meclisi’ne giren Özdil, Klaver ile yaşadığı bir anlaşmazlık sonrası Hollanda parlamentosunun yeşiller partisinden ve alt meclisinden ayrılmıştı. Özdil, ağustos ayında Dogecoin ve Ether’e vakti zamanında bahis yaparak kripto para milyoneri haline geldiğini ve tropik bir adada bir villa satın aldığını açıklamıştı.

Öte yandan merkez bankalarının faiz oranlarını artırmaya gitmesi söz konusu olursa yatırımcıların kripto paralardan uzak durması gerektiğinin de altını çizen Özdil, Bitcoin ve meme paraları arasında önemli bir ayrım görmediğini neticede söz konusu kripto para birimlerini değerli kılanın insanların bu değerlere para ödemeye istekli oluşları olduğunu ifade etti.

Zihni Özdil,

Kendimi tamamen kriptoya kaptırdım … ve ETF’lerle kazandığım tüm parayı Dogecoin ve Ethereum’a yatırdım.

dedi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu