BitcoinKripto Para

Ünlü Rap Şarkıcısı Busta Rhymes’ten Bitcoin Açılımı

B-Word Konferansı'nın kendisi için son derece ilham verici olduğunu belirten Busta Rhymes kripto paralara yatırım yapmaya devam etmeye kararlı.

Amerika’nın rap ikonu Busta Rhymes, Twitter’da yaptığı son paylaşımında B-Word Konferansı’nı kripto paralar açısından değerlendirdi.

Konferansın kendisi için ilham verici olduğunu belirten sanatçı, dünyanın en eski kripto para birimine yatırım yapmaya devam edeceği mesajını paylaştı.

Busta Rhymes söz konusu tweetinde konferansı canlı izleme fırsatı bulduktan sonra Bitcoin avcısı olmaya karar verdiğini belirtti.

Öte yandan söz konusu konferansa konuşmacı olarak katılan Tesla CEO’su Elon Musk, sahibi olduğu SpaceX’in de Bitcoin tuttuğunu öte yandan şahsi portföyünde Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin’e de yer verdiğini belirtti. Tüm bu gelişmeler Busta Rhymes’in kripto paralara olan inancını ve ilgisini daha da artırmış görünüyor.

Kişisel servetinin 20 milyon dolar olduğu tahmin edilen 49 yaşındaki rap şarkıcısı geniş bir hayran kitlesine sahip. Twitter’da 3.8 milyon takipçisi bulunan Busta Rhymes’in bu kadar çok tanınan biri olarak kripto paralara özellikle de Bitcoin’e karşı zaafı olması dijital paraların geleceği için önemli bir gelişme olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu