binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinÜnlü Stratejist Açıkladı: Ethereum (ETH) Rakibi LUNA ve AVAX'i Ne Bekliyor?

Ünlü Stratejist Açıkladı: Ethereum (ETH) Rakibi LUNA ve AVAX’i Ne Bekliyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para sektöründeki birçok çevrenin yakından takip ettiği Altcoin Sherpa özellikle son dönemdeki birçok analizi ile insanlara yön gösterdi.

Sherpa, toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum‘un (ETH) şu an altcoinlere yol gösterdiğini ancak bunun iki rakibinin de gelişmelere gebe olduğunu belirtti.

Ethereum’un Rakibi 2 Altcoin Çok Hareketli

Analist, yayınladığı son videosunda özellikle DeFi odaklı iki platforma yani Terra (LUNA) ve Avalanche‘a (AVAX) parantez açtı. Analist, LUNA’nın yükselişinin devam etmesini beklediğini aktardıktan sonra bunu sebepleri ile açıkladı.

LUNA’nın hala yükseliş trendinde olduğunu düşünen analist, buna rağmen yakında ayı odaklı birkaç işaretin geldiğini ifade etti.

Analiste göre son dönemdeki satış hacmi ve grafikte oluşan baş ve omuzlar formasyonu, LUNA‘yı kısa vadede düşüşe zorlayabilir.

Buna rağmen LUNA’nın hala yükseliş trendinde olduğunu ifade eden analist, 75 doların kritik destek olduğunu aktardı.

LUNA’nın yeniden 100 doları kırması ise analiste göre düşüş hattının yok edilmesi ve fiyatın tekrar ralli yaşaması anlamına geliyor.

Analistin radarındaki diğer kripto para ise AVAX oldu. Ünlü isim, AVAX için beklenen Avalanche Summit etkinliği sonrasında ralli olabileceğini vurguladı.

AVAX şu an olumsuz piyasa yapısının bitmek üzere olduğu bir konumda ve bu büyük etkinliğin de yapılması yeni iyi haberler gelmesini sağlayabilir. Buradan sonraki hedef 100 dolar ve devamı olacaktır.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail