Ethereum

Ünlü Trader’dan Ethereum (ETH) İçin “Samanyolu” Sinyali: 40.000 Dolar Mümkün mü?

Ethereum bu kanalda 40.000 dolara ilerleyebilir!

Kripto para sektörü iki aylık bir düşüş döneminden sonra yeniden hareketlendi ve Bitcoin ile Ethereum’un önderliğinde 2 trilyon dolarlık toplam piyasa değerine ulaştı.

2 trilyon dolarlık toplam piyasa değerine ulaşılmasında iki kripto paranın da payı var ancak Ethereum bu konuda bir adım önde.

Ethereum’un London hard forku ve EIP-1559 güncellemesi ile başlayan olumlu hava, BTC 48.000 dolara, ETH ise 3.400 dolara çıkana kadar devam etti.

Normal bir düzeltme kendini gösterdi ve şu an iki kripto para birimi de yatay seyrediyor. Buna rağmen bir analist uzun vadede Ethereum fiyatının ulaşabileceği noktaya işaret ederek aslında bu seviyelerin alım noktaları olduğunu vurguladı.

Ethereum İçin 40.000 Yolculuğu

Analist, 17 Ağustos tarihinde yayınladığı gönderisinde Ethereum fiyatının uzun vadede 20 ila 40.000 dolar seviyesine kadar çıkabileceğini düşündüğünü ortaya koydu.

Şu an için bu kanalda birçok direnç olduğuna işaret eden analist, özellikle 8.000 dolar seviyesine dikkat çekti.

Analistin çizdiği kanalın gerçekleşme olasılığı bulunsa da bunun bir hayli uzun vade gerektirdiği söylenebilir.

Buna rağmen 2020 yılında 80 dolardan işlem gören ETH’nin 4.380 dolara kadar çıkarak tüm zamanların rekorunu kırması da uzun vadeli bir olay olarak görülüyordu ancak sadece 1 senede gerçekleşti.

Ethereum fiyatının özellikle ETH 2.0 güncellemesi ile hareketlenmesi mümkün. Geliştirmeler başlamış olsa da bunların tamamlanması 2022 ve hatta 2023 yılını bulabilir ve söz konusu uzun vade bu vakte kadar tamamlanmış olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu