FenomenNFT

Ünlü Türk Analistten Önemli Açıklama: NFT Trenini Kaçırmayın

Bitcoin treni kaçtı diyenlere uyarı yapan ünlü analist, "NFT Trenini Kaçırmayın" dedi.

Günümüzdeki birçok kişi tarafından “zamanında Bitcoin alsaydım şimdi zengindim” tarzı açıklamaların yapıldığı biliniyor. Hatta hemen hemen her ailede “dedem bu arsayı satmasaydı şimdiye zengindik” tarzında bir hikaye vardır.

Kripto para özelinde konuşursak herkesin erken dönemde Bitcoin veya Ethereum gibi coinlere erken yatırım yapma hayali olduğu biliniyor. Özellikle günümüzde de çok sayıda yatırımcı ileride değerlenmesi muhtemel görünen birçok projeye yatırım yapıyor veya yapmak istiyor.

Tam da bu noktaya dikkat çeken ünlü analist Crypto Kemal, yatırımcılara “NFT trenini kaçırmayın” mesajı verdi.

Son zamanlarda NFT sektörüne yaptığı yatırımlarla bilinen ünlü isim, Twitter üzerinden bu sektörün henüz çok başında olduğumuzu ima ederek şu paylaşımda bulundu:

“Tabii ki kimseye kredi çekip binlerde dolara NFT alın demiyorum, iyi projeyi bulana kadar bekleyin ve ufak miktarlı yatırım yapın” diyen ünlü isim devamında kendisinin ciddi şekilde kâr ettiği projeleri paylaştı.

“Ufacık bir sermaye bile başlangıç olabilir, dünya üzerindeki milyonerler NFTlere para saçmak için kuyruğa giriyor. İyi koleksiyonları ucuza kapatıp satalım diyorum ama uzaylı muamelesi görüyorum” diyen ünlü isim, aslında kendisini eleştirilenlere de sitemde bulundu.

Ciddi bir araştırma ve tabiri caizse işin “çakallığını” öğrenmeden sektöre girmeyin diyen analist, kendi edindiği püf noktaları ise Youtube kanalında bir video ile paylaştı. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu