Ana SayfaBitcoinÜnlü Yazardan Korkutan Bitcoin Beklentisi!

Ünlü Yazardan Korkutan Bitcoin Beklentisi!

Takip et

“Rich Dad, Poor Dad” kitabının tanınmış yazarı Robert Kiyosaki yazarlığının dışında Bitcoin (BTC) ve kripto para birimlerine yönelik tahminleriyle de tanınıyor.

Twitter hesabından yükselen enflasyon ve kripto paralar konusunda paylaşım yapan Kiyosaki, son Bitcoin paylaşımıyla yatırımcıları şaşırttı.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in 1.100 doları test etmesini beklediğini belirten Kiyosaki, Bitcoin’in bu seviyelerden toparlanmasını bekleyeceğini ve toparlanmadan satın almayacağını ifade etti.

Ünlü yazar ayrıca, BTC’yi dipten satın almak için başka bir seçeneği de olduğunu belirtti.

Şayet Bitcoin bu seviyelerden toparlanamazsa, Kiyosaki kaybedenler olarak nitelendirdiği yatırımcıların markete teslim olmasını ve zararına satışlar yapmasını bekleyeceğini söyledi.

“Zengin baba dersi: Ezikler kaybettiklerinde kaçarlar. Bitcoin’de kaybedenler de intihar etmeye devam ediyor. (Burada markete teslim olarak zararına satış yapanları kastediyor.)

Kazananlar ise kayıplarından ders çıkarıyor. Bitcoin’in 1.100 doları test etmesini bekliyorum.

Eğer toparlanırsa (bu seviyelerden toparlanmasını kastediyor) daha fazla satın alacağım. Toparlanamazsa, eziklerin pes etmesini ve markete teslim olmasını bekleyip daha fazla BTC satın alacağım.”

Geçtiğimiz haftalarda 17.000 dolar bandına kadar düşen BTC, yazım esnasında 21.000 dolar seviyesinden işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Tam bir boş mezarcı adam

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları