BitcoinHaberlerKripto Para

Ünlü Yönetmenin Yeni Hobisi Kripto Paralar: “Bitcoin ve Ethereum yatırımı yapıyorum”

Grammy Ödüllü ünlü yönetmen Joseph Kahn, kripto para alım satımına merak sardığını açıkladı.

Çalıştığı ünlüler arasında Britney Spears, Rob Zombie, Ashlee Simpson, Kelly Clarkson gibi ünlü isimler olan Amerikalı video klip ve reklam yönetmeni Joseph Kahn kripto paralarla ilgilendiğini ve dahası Bitcoin ve Ethereum’a yatırım yaptığını açıkladı.

Henüz acemi bir yatırımcı olan Grammy ödüllü yönetmen, kripto paralara yatırım yapmaya geçen ay başladığını belirtti. Şimdiden 450 dolar kar yapan Kahn şimdilik bir hobi olarak başladığı kripto para alım satım işine kar ettikçe daha da sıkı sarılacağa benziyor.

Cüzdanında halihazırda 7950 dolar olduğunu belirten ünlü yönetmenin Twitter’dan paylaştığı bir ekran görüntüsünde Bitcoin, Ethereum ve Litecoin yatırımları yaptığı görülüyor.

Kahn, her ne kadar kripto paraların yeni hobisi olduğunu söylese de Bitcoin’e olan merakının 2013 yılına dayandığı biliniyor ancak ünlü yönetmenin o zamana kıyasla şu an kripto dünyasını anlamaya ve yatırım tavsiyeleri almaya daha istekli olduğunu söylemek mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu