blank
Blockchain

UPS blockchain teknolojisine ilgi gösteriyor

United Parcel Service (UPS) kripto paralar ile ilgilenmiyor olsa da blockchain teknolojisi konusunda başvuruda bulunduğu yeni patent başvurusu ile birlikte daha fazla bu alanda ilgisi olduğunu ve gelecekte blockchain teknolojisini kullanmak için adımlar atacak olduğunu gösterdi. Blockchain teknolojisi konusunda atacak olduğu adımlar ve beklentilerin bu yönde olduğu UPS, bugün başvuruda bulunduğu yeni patent başvurusu ile gündeme geldi.

Kripto paraların kullanımı kadar blockchain teknolojisinin kullanımının dünyada birçok şirket ve devlet adına önem taşıyor olması ve güvenilir bir teknoloji olması konusunda yapılan çalışmaların hala İngiltere ve bazı ülkelerde devam ediyor olması blockchain teknolojisinin gelecekte çok daha fazla popüler olabilecek olduğunu gösteriyor.

Blockchain konusunda bir numaralı şirket olabilir

Blockchain teknolojisi konusunda bir numaralı şirket olma yolunda ilk sırada olmak isteyen UPS ise bu konuda kendisini geliştirmeye ve yeni patentler almayı sürdürüyor. Kargo ve taşımacılık devi UPS’in bu patentler ile gelecekte kullanmasa bile çok iyi gelir elde edebilecek olduğu ve buna hazır olduğu tahmin ediliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu