XRP

Üst Düzey Ripple Yöneticisinin XRP Hakkındaki İddialı Yorumu Ses Getirdi

Asheesh Birla'ya göre XRP'nin şu anki yükseliş modu gelecekte de sürecek.

Yükseliş trendinde olan ve her geçen gün yatırımcılarını heyecanlandırmaya devam eden XRP ile ilgili iddialı açıklamalarda bulunan Bitso kripto para borsasının yönetim kurulu üyesi ve aynı zamanda üründen sorumlu Ripple yöneticisi olan Asheesh Birla, XRP’yi desteklediğini açıkça dile getirdi.

Goldman Sachs TMT Konferansı‘nda XRP ile ilgili son derece önemli açıklamalarda bulunan Birla, XRP’nin “en çok likiditeye sahip” kripto değer olduğunu dile getirdi.

Birla’ya göre XRP’nin şu anki yükseliş modu gelecekte de sürecek. XRP’nin özellikle sınır ötesi ödemeler noktasında gelecekte vazgeçilmez olacağının altını çizen Birla, XRP’den yana çizdiği olumlu tavrıyla kripto topluluğunda ses getirdi. Sektörün önde gelen isimlerinin bu tür iddialı yorumları her zaman dikkat çekmeye devam ediyor.

Şimdi herkesin gözü 17 Şubat Pazartesi günü CNN’de yayınlanacak olan Garlinghouse’un XRP ve Ripple ile ilgili önemli açıklamalarda bulunacağı röportaja çevrilmiş durumda.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı