XRP

Üst Düzey Ripple Yöneticisinin XRP Hakkındaki İddialı Yorumu Ses Getirdi

Asheesh Birla'ya göre XRP'nin şu anki yükseliş modu gelecekte de sürecek.

Yükseliş trendinde olan ve her geçen gün yatırımcılarını heyecanlandırmaya devam eden XRP ile ilgili iddialı açıklamalarda bulunan Bitso kripto para borsasının yönetim kurulu üyesi ve aynı zamanda üründen sorumlu Ripple yöneticisi olan Asheesh Birla, XRP’yi desteklediğini açıkça dile getirdi.

Goldman Sachs TMT Konferansı‘nda XRP ile ilgili son derece önemli açıklamalarda bulunan Birla, XRP’nin “en çok likiditeye sahip” kripto değer olduğunu dile getirdi.

Birla’ya göre XRP’nin şu anki yükseliş modu gelecekte de sürecek. XRP’nin özellikle sınır ötesi ödemeler noktasında gelecekte vazgeçilmez olacağının altını çizen Birla, XRP’den yana çizdiği olumlu tavrıyla kripto topluluğunda ses getirdi. Sektörün önde gelen isimlerinin bu tür iddialı yorumları her zaman dikkat çekmeye devam ediyor.

Şimdi herkesin gözü 17 Şubat Pazartesi günü CNN’de yayınlanacak olan Garlinghouse’un XRP ve Ripple ile ilgili önemli açıklamalarda bulunacağı röportaja çevrilmiş durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu