bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriAnalizUsta Analist'ten Yeni Tahmin: "Bitcoin 864.000 Doları Görecek!"

Usta Analist’ten Yeni Tahmin: “Bitcoin 864.000 Doları Görecek!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin’in mevcut durumdaki hali birçok yatırımcıyı tedirgin etse de ünlü analist PlanB, söz konusu çöküntünün yeni yatırımcıları korkutmak için olduğunu, bir süre sonra V şeklinde hızlı bir iyileşme görüleceğini belirtti.

Hiçbir şey hakkında kesin konuşmanın mümkün olmadığını ve eldeki modellerin de zaman zaman sekteye uğradığını ancak bu tür verilerin matematiksel işlemlere dayandığını belirten analist, 4 yıl içinde astronomik yükselişlerin görülebileceğini ve Bitcoin fiyatının 864.000 dolara ulaşabileceğini öne sürdü.

Son verdiği bir röportajda konuşan PlanB, Bitcoin için öngördüğü ortalama değerin 288.000 dolar olduğunu, kesin konuşmamakla beraber 288 bin doların 2’ye (576.000) hatta 3’e (864.000) katlanmasının da mümkün olabileceğini belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları