Bitcoin

Uzmanlar Düşüş Olacağını Öngördü: Bitcoin 8.000 Dolar Seviyesine Düşebilir!

Twitter'da farklı birkaç kripto para analistinin açıklamaları gündeme bomba gibi düştü.

Yatırımcıların son yıllarda kripto para analistlerine olan güvenleri bir dönem azalıyor, bir dönem ise haddinden daha fazla artıyor. Bitcoin fiyatı düşecek mi? Sorularına yanıt arayan 13 milyon kadar kripto para birimi Bitcoin yatırımcısı bu dönemde neler olacağının soru işaretleri içersinde kayboluyor. 10.600 dolara kadar düşüş gösteren Bitcoin güncel fiyatı bugünlerde düşüş eğilimi gösterirken bazı uzmanlar 8.400 dolar ve 8.000 dolar arasına kadar fiyatın düşmeye devam edecek olduğunu açıkladı.

Twitter’da bazı kripto para uzmanlarına göre Bitcoin bu hızla düşmeye devam eder ise 8.400 doların altına düşebilir ve fiyatında yaşanacak olan olası düşüşler bu seviyeye düşüşü daha fazla hızlandırabilir. Yatırımcıların her an satış yapabilecek olmaları nedeniyle Bitcoin fiyatında bir anda olası düşüşler görmek mümkün olabilir.

En Büyük Düşüş Etkisinin Sebebi: Ticaret Savaşı

ABD’nin Çin’e uygulayacak olduğu yeni milyar dolarlık vergileri Noel sonrasına erteleme kararı nedeniyle kripto para birimlerinin değeri çok hızlı düşüş gösteriyor. Ticaret savaşında uygulanacak vergiler nedeniyle yükselen fiyatlar şimdi ise düşüşe geçerek piyasayı fazlasıyla şaşırttı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu