Kripto HaberleriHaberlerVarlık Devi Şirket, Kripto Para Sektörüne Isınmaya Başladı! Ekip Kurma Kararı Aldı!

Varlık Devi Şirket, Kripto Para Sektörüne Isınmaya Başladı! Ekip Kurma Kararı Aldı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Varlık yönetimi devi Fidelity, kripto para ve token araştırma geliştirme ekibi için bir lider işe alarak kripto araştırma çalışmalarını geliştiriyor.

Fidelity, Kripto Para Ve Token Araştırma Ekibi Kuruyor

LinkedIn’de yayınlanan bir iş ilanına göre, yeni oluşturulan rol, varlık yönetimi işindeki mevcut nicel araştırma ve yatırım teknolojisi ekibine katılacak üst düzey bir pozisyon olacak.

Firma ilanda, “Hızla gelişen Kripto ve DeFi ekonomisinin temelini oluşturan tokenlerin ve ilgili blok zinciri protokollerinin değerlendirilmesi için veri ve teknik çerçeveler üzerinde çalışacaklar” dedi.

Fidelity, 2018’den bu yana kurumsal bir ticaret ve yürütme hizmetleri ekibi kurarak kripto pazarına yabancı değil. Firma ayrıca kısa süre önce bireysel aracılık müşterilerine Bitcoin ve Ethereum ticaretini açtı.

Müşterilerin madeni paraları platformunda ve dışında hareket ettirmelerine izin vererek teklifi genişletmeyi planlıyor.

İlgili Haber
Kripto Para Borsası Coinbase Yol Haritasına Bu Altcoini Eklediğini Duyurdu! Fiyatta Sıçrama Oldu!

Yeni kripto araştırma rolüne gelince, pozisyon nicelik geliştirme başkan yardımcısına rapor verecek ve “iş değeri ihtiyaçlarının anlaşılmasına dayalı stratejik öncelikleri belirlemek ve tanımlamak için diğer Fidelity iş ve teknoloji liderleriyle ortak olacak.”

Dünyanın en büyük finansal hizmet şirketlerinden biri olan Fidelity, 401k ürünleri, aracılık hizmetleri ve endeksleme de dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor.

Firmanın sayısal ve teknoloji personeli, müşteri portföyleri için çeşitli yatırım stratejileri oluşturmak üzere verileri kullanıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları