binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinVazgeçmeyen Balina, Zararda Olmasına Rağmen Bu Altcoinden 7 Milyon Dolarlık Daha Çekti!...

Vazgeçmeyen Balina, Zararda Olmasına Rağmen Bu Altcoinden 7 Milyon Dolarlık Daha Çekti! İşte Balinanın Hareketleri

İnatçı bir balina, bu altcoinde zararda olmasına rağmen stake etme amacıyla yüklü bir satın alım daha yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

En büyük Ethena (ENA) staker cüzdanı, stake etme amacıyla Binance’ten 7.99 milyon dolara eşdeğer, 6.95 milyon dolar gibi şaşırtıcı bir miktar çekti. Bu para çekme işlemi, staker’ın ciddi kayıplar yaşamasına rağmen yaklaşık 1.15 dolarlık bir fiyattan yapıldı.

Aynı balina son dört gün içinde, Binance’ten yaklaşık 1.32 dolarlık bir fiyattan toplam 18.12 milyon ENA çekerek toplam varlıklarını 23.9 milyon dolara yükseltti.

Bununla birlikte kripto para piyasasında ENA tokeninin LUNA’nın mekanizmasına benzemesi nedeniyle riskleri açısından bazı endişeler yer alıyor.

İlgili Haber  Hong Kong'da Bitcoin ve Ethereum Spot ETF'lerinin Onaylanmasının Etkisi Ne Olacak? Piyasa Nasıl Tepki Verecek?

Kripto para piyasasında bir diğer önemli hamle olarak, 0xa14 kısa cüzdan adresli balina, Binance’ten 2.14 milyon dolar değerinde 394.63 milyar PEPE’yi 0.000005433 dolar fiyattan çekti. Bu para çekme işlemi balinanın dördüncü PEPE alım satımını oluşturuyor.

Şu anda, balina 3.73 milyon dolar değerinde 686.21 milyar PEPE tutuyor ve bu işlemden %6.94’lük bir düşüşle tahmini toplam kaybı 538 bin dolar. Bununla birlikte, balinanın daha önceki üç PEPE işlem döngüsünden %39.6’lık bir kazançla 999 bin dolarlık tahmini kümülatif kâr elde ettiğini belirtmek gerekir.

Dikkat çekici başka bir balina olayında, yaklaşık 14 yıldır uykuda olan madencilik cüzdanı bc1qv uyandı ve Coinbase’e 3.28 milyon dolara eşdeğer 50 Bitcoin’i 65.600 dolar fiyattan yatırdı. Madencinin 23 Nisan 2010 tarihinde madencilikten 50 BTC kazanmış olması ve bugüne kadar bu parayı elinde tutması ilgi çekici bir gelişme olarak kayda geçti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail