AltcoinKripto Para

PornHub Olayı Verge (XVG) Fiyatını %33 Arttırdı

Verge (XVG) fiyatı son 24 saat içerisinde rekor oranlara varacak şekilde artışa geçti.

Dün PayPal ile ilgili olarak ortaya çıkan haberler kripto para piyasasında heyecana sebep olmuştu. Beraberinde bazı PornHub modellerinin PayPal ile bundan sonra ödeme almak için kripto para kullanacak oldukları haberleri tüm dünyada vuku bulmuş ve çok sayıda insan haberleri konuşmaya başlamıştı. Bugün ise Verge (XVG) isimli kripto paranın değeri 100.000 PornHub modeli tarafından aktif maaş ödeme seçeneği olarak kullanılacağı haberlerinden sonra 24 saat içerisinde %33 değer kazandı.

İlgili Haber
PornHub'da Kriz: Modeller Hak Ettikleri Maaşları Kripto Parayla Almak Zorunda Kalabilir!

24 saat içerisinde piyasa işlem hacmi oranı %168 oranında artış gösteren kripto para biriminin bu kadar kısa süre içerisinde böylesi iyi değer kazanması bazı yatırımcıları da Verge (XVG) almaya zorladı. Bitcoin yerine Verge (XVG) tercih eden yatırımcıların sayısı oldukça az olsa da yakın zamanda kripto paranın daha fazla insanın ilgisini çekebilecek olduğu ve daha fazla sayıda insan tarafından kullanıma girebilecek olduğu bekleniyor.

Yatırımcıların kısa vadeli olarak Verge (XVG) yatırımı yapıp yapmayacak oldukları konusu ise her zaman olduğu gibi soru işareti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu