binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizVeriler Açıklandı! Analist, Bitcoin'in Tüm Zamanların En Yüksek Fiyat Seviyesine Ulaşacağını Düşündüğü...

Veriler Açıklandı! Analist, Bitcoin’in Tüm Zamanların En Yüksek Fiyat Seviyesine Ulaşacağını Düşündüğü Tarihi Paylaştı!

Bir kripto para analisti, opsiyon verilerini inceleyerek Bitcoin'in ne zaman yeniden ATH değerine ulaşabileceğini tahmin etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bir analiste göre, Binance’in son opsiyon verileri, Bitcoin opsiyon yatırımcılarının BTC Haziran ayı sonuna kadar tüm zamanların en yüksek seviyesini aşabileceği yönünde tahminlerde bulunduğunu gösteriyor. Açık pozisyonlar Haziran sonu vade sonu için 75.000 dolarlık bir strike fiyatında yoğunlaşmış durumda.

YouHodler’in piyasa şefi Ruslan Lienkha, açık pozisyon yoğunluğunun Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine odaklandığını belirtti. Bitcoin Mart ayının ortasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 73.000 doların üzerine çıkmıştı.

Lienkha, “Önemli bir açık pozisyon hakimiyeti var ve birçok opsiyon traderı Bitcoin fiyatının Haziran sonuna kadar tüm zamanların en yüksek seviyesini aşmasını bekliyor” dedi.

İlgili Haber  Bloomberg Analisti, Grayscale'in Ethereum Vadeli İşlemler ETF'sini Geri Çekmesinin Asıl Gizli Nedenini Açıkladı

Bununla birlikte Lienkha, BTC fiyatının önümüzdeki birkaç hafta içinde muhtemelen mevcut seviyeler etrafında konsolide olmaya devam edeceğini öngörüyor.

Opsiyonlar, bir trader’a belirli bir tarihte veya öncesinde ilgili dayanak varlığı önceden belirlenmiş bir fiyattan alma veya satma hakkı veren ancak yükümlülüğü olmayan türev sözleşmelerdir. Bir alım opsiyonu satın alma hakkı verirken, bir satım opsiyonu satma hakkı sunar. Genellikle alım opsiyonu satın alan bir yatırımcının piyasada dolaylı olarak yükseliş eğiliminde olduğu, satım opsiyonu alıcısının ise dolaylı olarak düşüş eğiliminde olduğu varsayılır.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail