Kripto HaberleriBlockchainVietnam Blockchain Birliği, Teknoloji Dünyasını Bir Araya Getirmek İçin Ev Sahipliği Yapacak

Vietnam Blockchain Birliği, Teknoloji Dünyasını Bir Araya Getirmek İçin Ev Sahipliği Yapacak

Takip et

Vietnam Blockchain Birliği (VBU), teknoloji iş dünyasını buluşturmak ve teknoloji, dijital varlıklar ve para birimleri hakkında politikalar ve yasal çerçeveler geliştirmek adına ilgili kurumlara danışmanlık sağlamak için bir organizasyon kurmayı amaçlayan ilk kongreyi bu ayın ortalarında gerçekleştirmeyi planlıyor.

Eski Bilim, Teknoloji ve Çevre Bakan Yardımcısı şimdinin Bilim ve Teknoloji Bakanı ve VBU’nun kurulmasında önemli katkıları olan Hoang Van Huay’a göre söz konusu birliğin ortaya çıkması, Vietnam’ın dünya teknoloji haritasındaki konumunu belirleyen önemli bir kilometre taşı oluşturacak.

Sektör Uzmanları Deneyimlerini Paylaşacak

Huay, Vietnam’da yüksek kaliteli insan kaynaklarının geliştirilmesi için dünyanın dijital teknolojisinde rekabet edebilmek adına Blockchain çekirdek teknolojisini elinde tutması için önemli bir ortam oluşturacağını söyledi.

Söz konusu kongrede VBU üyeleri, Vietnam yasalarına uygun olarak Blockchain teknolojisini incelemek, dağıtmak ve ticaret yapmak için deneyimlerini ve kaynaklarını paylaşacaklar. Blockchain teknolojisi üzerine araştırma yapmak ve bu alanda insan kaynağını eğitmek için ilgili üniversitelerle iş birliği yapılacağı da belirtildi.

Amaç Toplumsal Farkındalığı Artırmak

Huay ayrıca ilgili birliğin, toplum hakkında farkındalığı arttırmada ve Blockchain teknoloji platformuna dayalı ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi için politikalar ve yasal çerçeveler geliştirmede devlet yönetim kurumları ve diğer sosyal kuruluşlarla ortaklık kuracağını söyledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları