BitcoinHaberler

Visa’dan Bitcoin (BTC) İle İlgili Önemli Açıklamalar! “Bu İşin Merkezinde Yer Alacağız”

Visa CEO'sunun açıklamalarını aktardık.

Visa CEO’su Al Kelly katıldığı bir söyleşide kripto paralar ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Fortune CEO’su Alan Murray ile bir söyleşi gerçekleştiren Kelly “kripto paraların gelecek 5 yıl içerisinde son derece yaygın hale geleceği ihtimali üzerine çalışma yürütüyoruz.” dedi.

Kelly kripto paraların bir heves olarak geride kalabileceği ihtimalini göz ardı etmediklerini ancak bu alanda bir patlama yaşanırken işin merkezinde olmak istediklerini aktardı.

“Bizim işimizle ilgili sevdiğim şey kazananları ve kaybedenleri bizim seçmiyor oluşumuz. Bugün burada oturup konuşurken kripto para birimlerinin ne kadar yükseleceğini bilmiyorum.

Beş yıl sonra bunun bir dönem moda olduğunu ve artık modasının geçtiğini mi söyleyeceğiz? Yoksa aşırı derecede yaygın mı olacak? Bunu bilecek kadar zeki değilim ama yapacak kadar zeki olduğum bir şey varsa o da şirketimizin bu işin ortasında olmasını sağlamak.”

Daha önceki açıklamalarında da Bitcoin gibi kripto paralar ile stabilcoinleri iki ayrı kulvarda değerlendiren CEO bu ayrımı yineledi.

Bitcoin’i altının dijital halefi olarak gören CEO, lider kripto para biriminin itibari paralara sorunsuz şekilde dönüştürülmesi için çalıştıklarını ifade etti.

“Bu kategoride iki şey yapmaya çalışıyoruz: Birincisi, VISA kimlik bilgileriyle Bitcoin satın almayı etkinleştirmek. İkincisi, Bitcoin’in fiat para birimine çevrilmesini mümkün kılmak için bazı Bitcoin cüzdanlarıyla çalışmak.”

Stabilcoinler ile ilgili de konuşan CEO, “onların çok güçlü bir ödeme aracı haline gelebileceğine düşünüyorum.” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu